3 та 14 жовтня відбудуться покази фільму на кінофестивалі CinEast Film Festival, який проходить у Люксембурзі. Стрічка змагатиметься в офіційному конкурсі кінофестивалю.
Також фільм бере участь в Національному конкурсі 13-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який цьогоріч відбудеться в межах Варшавського кінофестивалю під назвою «Одеса — Варшава: український конкурс». Покази відбудуться 18, 19 та 20 жовтня. А вже за тиждень після цього, 23 та 25 жовтня, стрічку покажуть на фестивалі українського кіно Ukraina! Festiwal Filmowy, що відбудеться у Варшаві.
З 20 жовтня до 2 листопада фільм «Як там Катя?» можна буде побачити у Бразилії. Стрічку покажуть на одному з найголовніших кінофестивалів Латинської Америки — 46-му Міжнародному фестивалі у Сан-Паулу, де вона бере участь у конкурсі «Нових режисерів» (Competição Novos Diretores).
Соціальна драма «Як там Катя?» розповідає історію лікарки швидкої допомоги Анни, яка шукає справедливості у цьому недосконалому світі. Ідея стрічки виникла у Крістіни Тинькевич із короткометражного фільму Solatium. У ньому режисерка досліджувала тему людського горя та помсти, яку воно тягне за собою. За три роки після виходу короткого метру Крістіна Тинькевич перетворила початковий задум на повнометражний фільм.
Читайте також: 10 важливих українських фільмів
Нагадаємо, що світова прем’єра дебютного повнометражного фільму Крістіни Тинькевич відбулась на 75-му кінофестивалі у Локарно в конкурсній програмі Concorso Cineasti del presente. У підсумку, стрічка отримала дві нагороди фестивалю: спеціальний приз журі Ciné+ та приз за найкращу акторську гру для Анастасії Карпенко. А українська прем’єра стрічки відбулась 5 жовтня в межах кінофестивалю Kharkiv MeetDocs за підтримки ОМКФ.
Виробництвом фільму «Як там Катя?» займалась компанія EVOS FILM. Продюсерами виступили Ольга Матат та Влад Дудко.
Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно України (стрічка стала одним з переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно категорії «повнометражні дебюти»). Міжнародна промоція стрічки відбувається за підтримки Українського Інституту в межах програми «proMOTION».