«Я живу у Львові, в Україні, але зараз я в рідному місті Червоноград, приблизно за годину їзди на північ. Мої сестри, хлопець, кіт і я перебуваємо у відносно безпечному місці. Слава Богу, моє місто не бомбили, тож я можу малювати», — написала ілюстраторка Юлія Вус у коментарі виданню The Washington Post.
![](https://tyktor.media/wp-content/uploads/2022/03/wp1.jpg)
![](https://tyktor.media/wp-content/uploads/2022/03/ceff5219f96e743c-1.jpg)
![](https://tyktor.media/wp-content/uploads/2022/03/7a0ccbf36d9dd9d5.jpg)
![](https://tyktor.media/wp-content/uploads/2022/03/b2572cca89094e9a-1.jpg)
![](https://tyktor.media/wp-content/uploads/2022/03/8c181909b68bf903.jpg)
Раніше ми писали про те, що The New Yorker опублікував есей Андрія Куркова, The New York Times рекомендує книжки українських авторів, Financial Times назвала 5 найкращих художніх книжок про Україну.
А також публікували добірки поезій та ілюстрацій українських митців, присвячені вторгненню росії — Географія війни в Україні: очима митців та Маріуполь у вогні: очима художників і поетів.