МЕДІА

0

КНИЖКИ • ЛЮДИ • МІСТА

Фільми «Люксембург, Люксембург» і «Дім» представлять на Талліннському кінофестивалі

Два фільми кінопродакшену ForeFilms (продюсери Володимир Яценко та Анна Яценко) будуть представлені на Талліннському кінофестивалі «Темні ночі»

Фестиваль триватиме до 27 листопада. Під час «Темних ночей» відбудеться зокрема спеціальний показ стрічки Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург». Фільм розповідає про братів-близнюків, котрі намагаються дати раду власному життю, в якому раптово з’являється давно зниклий батько.

 

Стрічка створена за підтримки Держкіно України. У травні 2022 року «Люксембург, Люксембург» став одним із п’яти учасників програми підтримки міжнародної промоції українських фільмів «proMOTION», започаткованої Українським інститутом. Міжнародна промопідтримка в рамках програми здійснюється за допомоги Göteborg Film Fund.

Також в рамках секції Script Pool відбудеться презентація проєкту «Дім» режисерки Ор Сінай, спільного виробництва Ізраїлю та України. Він був підтриманий Державним агентством України з питань кіно. Фільм розповідає про Мілу, яка після 15 років роботи покоївкою в Ізраїлі повертається назад в Україну, щоб возз’єднати свою сім’ю. Та жінка починає розуміти, що дороги додому для неї вже немає.

 

Кінопродюсерська компанія ForeFilms була заснована у 2020 році Володимиром Яценком та Анною Яценко з фокусом на виробництво авторських фільмів. Усі фільми цієї продюсерської компанії мали свої прем’єри на кінофестивалях класу А.

 

Читайте також: День українського кіно: дивимось 10 важливих українських фільмів
Добірка фільмів, не закінчених через повномасштабну війну та які не вийшли у прокат в Україні
Рубрика: Новини
Facebook
Telegram
Twitter