Мальопис «Містер Травчик» розповідає читачам про напрями, у яких канабіс може бути корисним і цілющим, та має на меті спонукати їх до критичного мислення.
Ціль мальопису — звернути увагу на необхідність легалізації медичного канабісу в Україні. Авторка впевнена, що він допоможе багатьом людям пережити наслідки війни: ПТСР, розлади адаптації, депресію. Тож цей мальопис — спроба позбавити українців стереотипів, пов’язаних із цією рослиною.
![Містер Травчик 2](https://tyktor.media/wp-content/uploads/2022/12/mister-travchyk-2.jpg)
![Zine_1](https://tyktor.media/wp-content/uploads/2022/12/zine_1-scaled.jpg)
Попередній
Наступна
Читайте також: 300 років Григорію Сковороді: події, фестивалі, марафони
Комікс міститиме 20 епізодів. У подарунок до коміксу читачі також отримають стікер-пак із головним персонажем. Робота над мальописом ще триває.
![Zine_3](https://tyktor.media/wp-content/uploads/2022/12/zine_3-scaled.jpg)
![Zine_2](https://tyktor.media/wp-content/uploads/2022/12/zine_2-scaled.jpg)
Попередній
Наступна