fbpx
ТИКТОР
МЕДІА

0

/
/
Цивільні на війні: журнал мальописів Inker презентував новий випуск

Цивільні на війні: журнал мальописів Inker презентував новий випуск

Мальовані оповідання «Берег свободи», «Куля в серці», «Ковчег» та «Чорнобиль. Окупація» — свідчення цивільних, для яких війна змінила все
nezlamni cover 1 - Цивільні на війні: журнал мальописів Inker презентував новий випуск
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on twitter
Twitter

Другий номер Inker «Незламні. Цивільні на війні», який містить чотири коміксові історії, виклали у вільний доступ.

«Всі ті історії, які ви прочитаєте далі, — про людей із найвищим ступенем зрілості. Ви будете вражені температурою їхньої крові і ясністю голови, яку вони зберігали, опинившись там, де опинились…

Отже, цей випуск Inker про незламних людей зрілого народу. І так — це все реальні історії. Герої самі розповіли їх нашим журналістам, аби світ знав, що відбувається і хто такі українці», — пише редактор журналу Сергій Колесніков у передмові до видання.

Мальопис «Берег свободи» за сценарієм Володимира Кузнєцова, намальований Захаром Поліщуком, переносить до села Страхолісся на Київщині. Це село — одне з багатьох, які опинилися в окупації в перші ж дні повномасштабного вторгнення. Ця історія починається з місії порятунку: місцевий рибалка має доставити до пологового будинку у столиці жінку, якій вже от-от народжувати. Без зв’язку, у холод та негоду рибалки зі Страхолісся допомогли евакуювати з окупованої території більш ніж 2000 людей.

«У тому, певне, головна риса українців: не чекати, поки хто прийде на допомогу, вирішить все за тебе, не скаржитися, що тебе покинули напризволяще, дбати про своїх близьких та рідних, про своїх земляків і свою землю, попри страх, попри небезпеку, всупереч втомі та зневірі. Робити, що мусиш», — щемка цитата з коміксу «Берег свободи».

nezlamni bereh 768x1086 - Цивільні на війні: журнал мальописів Inker презентував новий випуск
nezlamni kulia 768x1086 - Цивільні на війні: журнал мальописів Inker презентував новий випуск

Мальопис «Куля в серці» за сценарієм Руслани Коропецької, намальований Наталею Тарасенко, розповідає мало не фантастичну історію про хлопця, який з кулею в серці протримався не один день і навіть чергував на блокпостах. Як він її отримав? Разом з другом вирушив з’ясувати, що сталося з товаришем, коли зник зв’язок, і потрапив під приціл окупантів. Одна куля влучила у груди, вижив він дивом. Тепер його чекає складна і небезпечна операція, адже в будь-яку мить його життя може обірватися.

Комікс «Ковчег» за сценарієм Олексія Чорного, намальований Максимом Солнцевим, розповідає про Freedom Trust — благодійну організацію з Чернівців, яка займається евакуацією людей із зони бойових дій. В гарячих точках залишається багато людей з інвалідністю, похилого віку, маломобільних, які не можуть виїхати самостійно. За місяць волонтери успішно евакуювали понад тисячу цивільних з Луганщини. Переконати виїхати, затримати евакуаційний поїзд і постійно бути на сторожі, адже за волонтерами часто полюють диверсанти, — ось така історія в «Ковчезі».

nezlamni kovcheh 768x1086 - Цивільні на війні: журнал мальописів Inker презентував новий випуск
nezlamni chornobyl 768x1086 - Цивільні на війні: журнал мальописів Inker презентував новий випуск

Мальопис «Чорнобиль. Окупація» за сценарієм Дениса Борисюка, намальований Танею Приймич, про героїчних працівників ЧАЕС, які залишалися на посту, попри тиск окупантів, брак засобів та накопичену втому. Тут і про, їм вдавалося берегти ясність розуму, і про недалеких російських загарбників, які до кінця не розуміли, з чим мають справу на аварійній атомній електростанції, адже трагедію Чорнобиля у рф так і не осмислили.

Нагадаємо, що у першому випуску оновленого Inker — історії про Маріуполь, записані й замальовані зі слів очевидців.

Юлія Дутка

Коментарі

Т
Книжки • Люди • Міста
nezlamni cover 1 150x150 - Цивільні на війні: журнал мальописів Inker презентував новий випуск
Цивільні на війні: журнал мальописів Inker презентував новий випуск
Поділитися в:
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on twitter
Twitter