МЕДІА

0

КНИЖКИ • ЛЮДИ • МІСТА
/
/
Зеленський очолив TIME100 та став героєм низки закордонних видань

Зеленський очолив TIME100 та став героєм низки закордонних видань

Читачі американського часопису Time віддали понад 3,3 мільйона голосів за українського президента Володимира Зеленського у голосуванні за найвпливовіших людей TIME100

Ілон Маск, який торік став Людиною року за версією журналу, а цього року вже відзначився покупкою Twitter, — на другому місці, за ним — британський прем’єр Боріс Джонсон.

«Коли російські війська почали повномасштабне вторгнення в Україну в лютому, Зеленський — комік без політичного досвіду, якого обрали у 2019 році, зумів вийти на світову арену та згуртувати лідерів для підтримки України. “Ти розумієш, що всі спостерігають, — зазначив він в інтерв’ю Саймону Шустеру для Time у квітні, розповідаючи про свою роль у війні. — Ти — символ. І маєш діяти так, як має діяти глава держави”», — пишуть у Time.

 

Досягти успіху на міжнародній арені Володимиру Зеленському допомогла практика публічних виступів, звернених до закордонних партнерів. Низка успішних промов дозволила достукатися не тільки до політичних лідерів, а й до народів, до яких часто звертається український президент. Результатами цих виступів стало не тільки посилення санкцій, надання гуманітарної допомоги та сприяння влаштуванню біженців з України, а й виділення чималих грошових фондів та надання потужного озброєння. 

Працює над промовами в Офісі президента ціла команда. Британський часопис The Guardian назвав автора — це Дмитро Литвин, який до того був журналістом столичного сайту «Лівий берег». Райтер розповів Observer, що Володимир Зеленський добре знає, що і як хоче сказати в промові. Команда ж підбирає месиджі й образи, щоб зробити промову найбільш ефективною. Часто до цього долучаються українські дипломати, які працюють у тих країнах, до яких планує звернутися президент.

Збірку промов за лютий-березень «Місяць війни. Хроніка подій. Промови та звернення Президента України Володимира Зеленського» вже видали у видавництві «Фоліо» українською та англійською мовами.

На заході готують низку книжок, присвячених Володимиру Зеленському, серед них переклад біографії президента «Зеленський без гриму», укладеної Сергієм Руденком.

Постать українського президента привабила й творців коміксів. Днями TidalWave Comics видали 22-сторінковий графічний роман Political Power: Volodymyr Zelenskyy (Політична влада: Володимир Зеленський), який вже продається на Amazon. Частину прибутку видавці планують передати на допомогу Україні через Червоний Хрест.

«Хто він? Що ним рухає? Чому він правильний лідер для України у цей момент? Все це мене цікавило, коли я розпочав дослідження», — зазначає автор Майкл Фрізелл. 

Художник коміксу Пабло Мартінена працював також над графічними біографіями Девіда Бекгема, Нельсона Мандели та Дональда Трампа.

Рубрика: Новини
Facebook
Telegram
Twitter