МЕДІА

0

КНИЖКИ • ЛЮДИ • МІСТА
Ірена Карпа Вісім

З’явився безкоштовний аудіосеріал від Ірени Карпи

MEGOGO представив аудіодетектив з містичними історіями про️ злочини, таємниці та кохання

Медіасервіс MEGOGO створив у співпраці з письменницею Іреною Карпою перший художній аудіосеріал власного виробництва «Вісім». Це детективні історії про людей та їхні фатальні помилки, злочини, загадкові зникнення і несподівані зустрічі. 

Аудіосеріал має декілька сюжетних ліній із вигаданими персонажами. Молода пара, яка переїхала з великого міста на майже безлюдний хутір; звукорежисер, який все життя мандрував по всьому світу; українка, яка емігрувала в Париж, та багато інших. За сюжетом усі вони живуть, на перший погляд, звичайним життям, подорожують, закохуються і вчаться бути щасливими. Та згодом герої починають боротися зі своїми внутрішніми демонами, скоюють злочини, розслідують загадкові зникнення та навіть вбивства. 

 

«Я почала писати ці історії ще на паризькому карантині, навіть не здогадуючись, що з цього може вийти детектив. Згодом разом із MEGOGO ми вирішили зробити аудіосеріал за участі акторів, на кшталт радіоп’єси. Для мене це було справжнє вау! Адже я проходила курс з написання радіоп’єс із британською викладачкою. Це був цікавий досвід. Мені сподобалось, як команда підібрала музику, голоси, дубляж усе це круто передало атмосферу, — поділилася письменниця Ірена Карпа.

 

Над продуктом працювала команда MEGOGO Audio. Авторка сценарію — Ірена Карпа, режисерка — Анастасія Гетьман, звукорежисери — Василь Явтушенко і Ася Федоськіна із 4Ears Sound Production. У записі взяло участь майже два десятки акторів.

Послухати аудіосеріал «Вісім» можна безкоштовно у мобільному додатку MEGOGO у розділі «Аудіо» на смартфонах на базі iOS та Android та в автомобілях з аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay. Також проєкт доступний на Smart TV (розділ «Серіали») та вебверсії MEGOGO.

Рубрика: Новини
Facebook
Telegram
Twitter