fbpx
ТИКТОР
МЕДІА

0

/
/
Видавництво Komubook започатковує серію українського інтелектуального non-fiction

Видавництво Komubook започатковує серію українського інтелектуального non-fiction

Першою книжкою у новій серії стане збірка інтерв’ю Анатолія Дністрового з провідними українськими та світовими письменниками, філософами, митцями «Розмови з інтелектуалами».
rozmovy - Видавництво Komubook започатковує серію українського інтелектуального non-fiction
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on twitter
Twitter

Планами створення книжкової серії інтелектуального non-fiction поділився засновник першої української платформи краудпаблішингу Павло Швед. До цього часу видавництво зосереджувалося переважно на перекладних виданнях, у новій же серії будуть представлені тільки українські автори.

Зокрема, анонсовані «Розмови з інтелектуалами» — це створені впродовж останнього десятиліття 27 діалогів Анатолія Дністрового з такими відомими постатями, як Роман Шпорлюк, Мирослав Маринович, Леонід Ушкалов, Андреа Ґраціозі, Тімоті Снайдер, Діана Клочко, Микола Рябчук, Мішель Онфре та багато інших.

У коментарі для Тиктор медіа Павло Швед розповів, звідки виникла ідея створення саме такої книжкової серії:

«Хоча дотепер ми видавали переважно перекладні художні книжки, сам я страшенно люблю україністику (за освітою я лінгвіст та літературознавець), а також розумний non-fiction, в хорошому сенсі цього слова. Здавалося б, non-fiction-ну останніми роками у нас виходить багато, але здебільшого це книжки, назви яких починаються з “як”: як стати багатим та щасливим за 7 днів, як заробити мільйон, лежачи на дивані і т. д. Особисто мені такі книжки вже давно набили оскому. Натомість справді розумної нехудожньої книжки, тим паче українських авторів, у нас сьогодні бракує. Тому я вирішив спробувати заповнити цю нестачу. Вірю, що українським інтелектуалам є що сказати і своїм співгромадянам, і ширшому світові».

«Розмови з інтелектуалами» мають з’явитися у наступній черзі проєктів Komubook уже в жовтні. Тоді й розпочнеться кампанія зі збору коштів на видання книжки. У разі її успіху, перший non-fiction із нової серії побачать світ на початку 2022 року.

Видавництво Komubook оголосило, що відкрите до пропозицій від інших українських авторів щодо своєї нової серії. Їх можна надсилати на електронну скриньку kb@komubook.com.ua.

Читайте також: Українською вперше видадуть
працю із теорії психоаналізу Гельмута Томе та Горста Кехеле
Ірина Стахурська

Коментарі

Т
Книжки • Люди • Міста
rozmovy 150x150 - Видавництво Komubook започатковує серію українського інтелектуального non-fiction
Видавництво Komubook започатковує серію українського інтелектуального non-fiction
Поділитися в:
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on twitter
Twitter