МЕДІА

0

КНИЖКИ • ЛЮДИ • МІСТА

З’явилася аудіоверсія роману Юрія Андруховича «Радіо Ніч», яку письменник озвучив разом з акторами

Аудіокнижка доступна на медіасервісі MEGOGO. Крім автора, роман також озвучили відомі українські актори й акторки: Остап Ступка, Анастасія Зюркалова, Віталій Ажнов, Олександр Форманчук та Марічка Штирбулова

Над виробництвом проєкту працювала команда MEGOGO Audio. Книжка Юрія Андруховича «Радіо Ніч» вийшла друком у видавництві Meridian Czernowitz, раніше ми публікували огляд на неї. Роман став лавреатом рейтингу «Книжка року 2021» у номінації «Красне письменство» (підномінація «Сучасна українська проза / есеїстика / драматургія»).

Аудіоверсія має ексклюзивне музичне оформлення. У ній звучить авторська музика українських композиторів Романа Григоріва та Іллі Разумейка. Також в аудіоверсії є композиції гурту Karbido з вокалом автора роману Юрія Андруховича та виконавиці Марини Вознюк.

 

«Я писав “Радіо Ніч” так, щоб його хотілося читати (і слухати) вголос. Я перевіряв на слух звучання кожної фрази. Тому аудіоверсія — це чергове втілення мого задуму.

Але проблема полягала в тому, що у випадку аудіокниги неможливе було те саме рішення плейлиста, що і в паперовому виданні. Тобто слід було шукати іншу музику. Тут наші побажання з MEGOGO Audio збіглися: і ми запросили прекрасних музикантів Романа Григоріва та Іллю Разумейка поділитися своїми композиціями. Виявилося, що музичні настрої саме такі, як я собі міг уявити. Раджу до прослуховування аудіокнижку всім, але рекомендую слухати вночі. Впевнений: дуже багатьом із тих, хто навіть читав паперову книжку, “Радіо Ніч” відкриється цілком новими й несподіваними своїми гранями»,розповідає Юрій Андрухович.

 

Читайте також про додатки для книголюбів: читати, слухати, ділитися враженнями, обговорювати

 

«За останні місяці у нас з’явилось понад 20 новинок. Ми продовжуємо робити аудіокнижки та аудіосеріали, розширюючи і жанрово, і тематично наш каталог. Окрім актуального контенту про війну, ми хочемо знайомити користувачів MEGOGO із новими аудіокнижками. У фокусі нашої співпраці з видавництвом Meridian Czernowitz — твори сучасних українських письменників, які зазвучали голосами авторів. “Радіо Ніч” заговорить до користувачів медіасервісу MEGOGO багатьма голосами й оригінальним музичним оформленням», — зазначає менеджерка MEGOGO Audio Катерина Котвіцька.

 

У центрі сюжету книжки — музикант Йосип Ротський, який веде нічні ефіри на своїй радіостанції. Поки він веде монологи для слухачів, ми дізнаємося про перебіг життя Йосипа, зокрема про його насичене минуле: участь у революціях, переслідування спецслужб, банківські таємниці, вʼязничний досвід, любовні пригоди.

Послухати «Радіо Ніч» можна за передплатою в розділі «Аудіо» через мобільний додаток MEGOGO, а також через CarPlay чи Android Auto.

 

Нещодавно MEGOGO розширив бібліотеку безкоштовного аудіоконтенту. Наразі на платформі в безплатному доступі понад 2000 аудіоказок, 100 аудіокнижок та понад 12 тисяч епізодів українських подкастів.

 

Гортайте також нашу книжкову онлайн-поличку з безкоштовними книжками і сервісами для дітей і підлітків
та онлайн-полицю з електронними книжками для дорослих
Рубрика: Новини
Facebook
Telegram
Twitter