МЕДІА

0

КНИЖКИ • ЛЮДИ • МІСТА

Виставковий проєкт Маргарити Журунової «SAVE ME. HELP ME. PROTECT ME»

Завершення: 28 Травня 2023, 18:00
місто: Львів
де: Дзиґа, вул. Вірменська, 35
формат: Наживо
вхід: Вільний
10 травня відбудеться відкриття виставкового проєкту Маргарити Журунової «SAVE ME. HELP ME. PROTECT ME».
Проєкт бере коріння в перших тижнях війни. Тоді було незрозуміло і дуже страшно, і в голові постійно лунало безсловесне, безадресне благання про захист. Цей проєкт — це і є те благання, що набуло матеріальної форми. Багаторазово повторене, як і має бути з молитвами і замовляннями, і дитячими проханнями, і усіма справжніми, пристрасними жаданнями. Благання, яке, певно, стукотіло в живих серцях стільки, скільки існують серця — прошу, прошу, захисти! Прошу, нехай хтось великий і сильний прийде і захистить мене і все що дороге мені!
Рука, що раз за разом створює образ. Жест, що повторюється знову і знову, жест, що перетворюється на ритуал. Дитяче й одночасно таке архаїчне — якщо повторити достатньо багато раз, обов’язково здійсниться!
Маргарита Журунова художниця з Вінниці. Народилась 1994. Навчалась в Українській академії друкарства, закінчила у 2018 році зі ступенем магістра. Займається друкованою графікою, інсталяцією, та графікою, що переходить в інсталяцію. Досліджує сакральне та нерукотворне. Активно працює з темою невидимого, вивчає український фольклор та демонологію.
Facebook
Telegram
Twitter
Схожі події
26 Травня 2023, 18:30
28 Травня 2023, 12:00
Виставковий проєкт Маргарити Журунової «SAVE ME. HELP ME. PROTECT ME»
Поділитися в:
Facebook
Telegram
Twitter