МЕДІА

0

КНИЖКИ • ЛЮДИ • МІСТА

Виставка «Зранку було дуже холодно і світило неймовірно яскраве сонце»

Завершення: 18 Червня 2023, 21:00
місто: Львів
де: Львівський муніципальний мистецький центр, вул. Стефаника, 11
формат: Наживо
вхід: Вільний
Вимушена евакуація внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну стала однієї з численних спільних історій цієї війни. Запрошуємо на мультимедійну виставку, яка занурить в поліфонію голосів у спробі передати цей несподіваний життєвий досвід — небезпечний, виснажливий і кардинально протилежний звичайній подорожі.
Виставка «Зранку було дуже холодно і світило неймовірно яскраве сонце» — наведе оптику на розмаїття й множинність наших досвідів та посилить найслабші голоси, розгорне історії евакуації людей з інвалідністю на різних рівнях: аудіовізуальному й оповідному. Дозволить узагальнити та розрізнити, говорити про спільне і про відмінності. Допоможе побачити події, як в особистому вимірі, так і в часовій тяглості та наративі історії.
В основі інклюзивної виставки — соціологічне дослідження для проєкту WARPATH.24.02, створене командою Fight For Right, організації, яка послідовно бореться за дотримання прав людей з інвалідністю. Основна мета проєкту — привернути увагу до потреб людей з інвалідністю в Україні охопленій війною вже дев’ятий рік.
Художники/-ці: Євген Арлов, Кирило Коваленко, Анатолій Татаренко та Миро Клочко, Сашко Протяг, Даша Подольцева.
Учасники/-ці: Андрій Качур, В’ячеслав Овсієнко, Володимир Арабаджи, Дмитро Жарий, Людмила Крамниста, Маргарита Василенко, Надія та Олександр Вороневські, Наталія Петренко, Олег Резанов, Олена Вінсент, Ольга Бабіцька, Ольга Вовк-Собіна, Світлана Горєва, Тетяна Герасимова, Тетяна Новакова.
Кураторка виставки — Олександра Набієва. Координаторка проєкту — Вікторія Лучка, Соціологиня проєкту та авторка матеріалів — Ганна Заремба-Косович. Організатори: ГО «Fight for Right», British Council in Ukraine. Розробники сайту WARPATH.24.02 — «Directa Bureau».
Facebook
Telegram
Twitter
Схожі події
26 Травня 2023, 18:30
28 Травня 2023, 12:00
Виставка «Зранку було дуже холодно і світило неймовірно яскраве сонце»
Поділитися в:
Facebook
Telegram
Twitter