МЕДІА

0

КНИЖКИ • ЛЮДИ • МІСТА

Презентація книги Сашка Дерманського «День народження привида»

Початок: 28 Травня 2023, 14:00
місто: Київ
де: Книгарня-кав'ярня Старого Лева, вул. Прорізна, 10
формат: Наживо
вхід: Вільний
Про веселих та кумедних примар говоритимемо з автором книги Сашком Дерманським та ілюстраторкою Наталкою Гайдою. Модеруватиме презентацію — Слава Світова.
У День народження до привида Сашуки Писуки прийдуть у гості всі його друзі-привиди – і Зловісна Марта, і Гарнюня Гапуня, і Балухатий Блюм, і Рудий Зуб, і Май Онес, і навіть Зелепонь Квартальна… І в кожного буде своя історія – химерна, розбишацька, страшненька, повчальна, добра – і неодмінно весела! Адже ці цікавущі казки розказав для вас найвеселіший український дитячий письменник, справжній улюбленець малюків Сашко Дерманський.
А ще серед гостей-привидів буде хтось маленький, з голови до ніг загорнутий у простирадло, хто дуже любить смакувати ірисками. Цікаво, хто це?
Сашко Дерманський — дитячий письменник, відомий передовсім своїми казками для дітей. Народився в с. Гайворон, що на Київщині. Там здобув середню освіту. Ще у шкільні роки почав писати вірші, що згодом стало важливою частиною його життя. Отримав освіту українського філолога у Київському національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова. У 2006 році став членом Національної спілки письменників України. Зараз працює викладачем у Київському технікумі електронних приладів. Також займається літературною діяльністю: є літературним редактором дитячого журналу «Стежка», пише власні твори.
Наталка Гайда — відома українська ілюстраторка. Працює з багатьма відомими видавництвами України та за її межами («Видавництво Старого Лева», «Наш Формат», «Віват» тощо). Також працює як художник-персонажник та сторібордер для анімаційних і рекламних проєктів.
Слава Світова — письменниця, тренерка зі словесної майстерності та творчості, співзасновниця креативного жіночого простору Creative Women Space у Києві.
Facebook
Telegram
Twitter
Схожі події
Презентація книги Сашка Дерманського «День народження привида»
Поділитися в:
Facebook
Telegram
Twitter